1979 yılından bugüne, Labor İldam

Sağlık sektöründe başarıyla faaliyet gösteren firmamız Labor İldam Laboratuvar Malzemeleri, öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla sektöre farklı ve uzun soluklu hizmet vermeyi amaç edinmiştir. 

Satış ve satış sonrası hizmet konularında müşteri beklentilerini tam olarak anlayarak, müşteri isteklerini karşılamayı hedefleyen firmamız kendi alanlarında başarılı olan markaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Genel Merkezimiz Ankara olmak üzere, İstanbul ofisimiz ve Türkiye genelinde yaygın bayi ağımız ile tüm müşterilerimize satış ve satış sonrası servis hizmetlerimiz ile ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Temsilciliğini yaptığımız Laboratuvar Cihazlarının, pazarlamasını, satışını ve satış sonrası teknik servisini yürüten şirketimizde; müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir.

Hedefimiz; müşteri memnuniyeti üzerine kurulu yaygın satış ve pazarlama kadrosu ile Türkiyenin her noktasına hizmet verebilmektir.

Hakkımızda | Labor İldam

Türkiye Temsilcisi Olduğumuz Firmalar Temsilciliğini yaptığımız Laboratuvar Cihazlarının, pazarlamasını, satışını ve satış sonrası teknik servisini yürüten şirketimizde; müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir.