BECKMAN COULTER - Labor İldam

Gelişen araştırma ve keşif, 80 yıllık inovasyon mirasımıza dayanan temelimizdir.

Beckman Coulter laboratuvarı ilerletmeye ve optimize etmeye adadık. 80 yılı aşkın bir süredir, laboratuvar uzmanları için bilimsel bir araştırma ve hasta bakımının ilerletilmesine yardımcı olan güvenilir bir ortak olduk. Hayati bir rolümüz var: İnovasyon, güvenilirlik ve verimliliğe odaklanmamız, dünyadaki klinik, araştırma ve endüstriyel müşteriler için tercih edilen ortak olmamızı sağladı.

Yaşam bilimlerinde araştırmacılar, hastalığın nedenleri ve potansiyel yeni tedaviler de dahil olmak üzere karmaşık biyolojik problemleri incelemek için Beckman Coulter ın hassas enstrümanlarını kullanıyor. Uzman ekibimiz, çok çeşitli ortamlarda laboratuvar müşterileri için araştırmaların karmaşıklığını anlamak için zaman ve enerjiyi ayırmaktadır: üniversiteler, hükümet, biyoteknoloji ve ilaç şirketleri, hastaneler ve ticari laboratuvarlar. Yeni süreçler ve teknolojiler geliştirerek geleneksel bilgeliğe meydan okuyoruz; Amacımız bugün piyasada bulunan en iyi, en güvenilir laboratuvar çözümlerini geliştirmektir.

275.000 den fazla Beckman Coulter sistemi, dünya çapında hem Diagnostik hem de Yaşam Bilimleri laboratuvarlarında çalışmaktadır.

Web Sitesi: https://www.beckman.com/

Hava Partikül Sayım Cihazları ve Çevre İzleme Sistemleri

MET ONE hava partikül sayaçları, ISO 14644, FDA CGMP ve AB GMP Ek 1 e uygun olarak hava temizliğini izlemek için çözümler sağlamada sektöre öncülük eder. Taşınabilir, uzak ve el tipi hava partikül sayaçları, standart çalışma prosedürünüze (SOP) kolayca entegre olacak şekilde tasarlanmıştır aseptik dolum için temizlik izleme, rutin çevresel izleme, temiz oda ve akış tezgahı validasyonu ve hava filtrasyonunda sorun giderme. ISO 21501-4 uyumluluğu sunan MET ONE hava partikül sayaçları güvenilir, dayanıklı ve 21 CFR Part 11 uyumlu iş akışınıza kolayca entegre edilebilir.

Web Sitesi: https://www.beckman.com/air-particle-counters