BIOLOGIX Açıklama

Biologix, tek kullanımlık tıbbi tespit reaktifleri ve malzemeleri, laboratuvar malzemeleri ve aletleri ile eksiksiz biyobankacılık çözümlerinin Ar-Ge ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Biologix, yaşam bilimleri ve tıp alanında önemli teknolojik ve yönetimsel yeteneklerden oluşan sorumlu ve esnek bir ekibe sahiptir. Biologix, Yüksek Teknoloji Şirketi olarak derecelendirilmiştir. İnsan Sağlığına Hizmet  hedef alan Biologix in iki markası: BIOLOGIX ve CryoKING, sürdürülebilir inovasyon ve sürekli iyileştirmenin gücünden gelen uluslararası mükemmelliğin ve itibarın tadını çıkarıyor.

Biologix, temel ürünlerin Ar-Ge ve inovasyonuna odaklanır ve GMP standartlarına uygun standart sınıf 100.000 temiz odaya ve tümü ISO 9001, CE ve FDA tescilli profesyonel Ar-Ge test laboratuvarlarına sahiptir ve takip eder. saflık ve verimlilik için katı CDC yönergeleri. Biologix kendini yüksek kaliteli ürünlerin tasarımına ve imalatına, ürün hatlarını zenginleştirmeye ve eksiksiz çözümlerin hizmetlerini güçlendirmeye adamıştır.

Biologix, Avrupa, Amerika ve Asya daki yaklaşık düzinelerce ülke ve bölgeye optimum ürünler, yenilikçi çözümler ve hizmet sunmak için sürekli yenilik ve iyileştirmeye odaklanmıştır. Biologix, dünya çapında uluslararası ve tanınmış bir şirket olmuştur. Biologix, insan sağlığına katkıda bulunmak için OEM hizmeti ve teknik işbirliği konusunda uluslararası firmalarla işbirliğini el ele güçlendirmeyi istemektedir.

BIOLOGIX Sık Sorulan Sorular