CELLGENIX - Labor İldam


Ham ve yardımcı malzemelerin güvenliğini ve kalitesini sağlayan ana kontrol sistemlerinden biri İyi Üretim Uygulamasıdır (GMP). Üretimden sonra ilk geliştirmeden son Kalite Kontrol (QC) sürümüne kadar her adım için tüm ilgili GMP yönergeleri izlendiğinden sürekli olarak yüksek ürün kalitesi garanti edilmektedir.

Erken gelişimden klinik aşamaya ve ATMP lerin ticari üretimine sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için, aynı ana ürün özelliklerine sahip olan hem preklinik hem de GMP hücre kültürü reaktifleri sunulmaktadır.

Tüm klinik öncesi ve GMP ürünlerimiz ISO 9001: 2015 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi altında üretilmekte, test edilmekte, piyasaya sürülmekte ve dağıtılmaktadır.

Preklinik ve GMP sınıfı hammaddelerin maksimum güvenliğini sağlamak için sıkı bir hayvan türevi bileşensiz (ADCF) ve serumsuz politika izlenmektedir. Sonuç olarak, hiçbir hayvan veya insan kaynaklı bileşen sitokin ürünlerimizin bir parçası değildir. Tüm medialar insan veya hayvan serumu eklenmeden üretilir.Cellgenix ürün panelinde;

Sitokinler ve Büyüme faktörleri (GMP veya Preklinik Grade),

Kök Hücre Mediaları(GMP Grade),

Biyoproses konteynerleri (Numune toplama , saklama gereçleri) ni içerir.

Web Sitesi: https://cellgenix.com/