MEDFOR Açıklama

1971 yılında kurulan Medfor, analitik ve klinik kullanım için plastik numune kaplarının üretiminde uzmanlaşmıştır ve cama daha hafif, daha sağlam ve daha ucuz bir alternatif sunar.

Çoğu ürün, çok çeşitli kombinasyonlar sağlamak için kapları kapattığımız, etiketlediğimiz ve paketlediğimiz 10.000 sınıfı bir temiz oda kullanılarak şirket içinde monte edilir.

Ürünlerimiz Birleşik Krallık ve diğer AB ülkelerinde hastaneler, doku bankaları, devlet kurumları, araştırma şirketleri, gıda ve genel endüstri tarafından kullanılmaktadır.

Güvenilir ürünler

Medfor, bir kuruluşun tıbbi cihazlar ve ilgili hizmetleri müşteri ve geçerli düzenleyici gereklilikleri tutarlı bir şekilde karşılama becerisini göstermesi gereken bir kalite yönetim sistemi gerekliliklerini belirten ISO 13485:2016 ya kayıtlıdır. Bu, iki kalite sisteminin birçok unsuru örtüşmesine rağmen, ürünlerimiz ve işimiz için ISO 9001:2015 ten daha uygundur. Medfor un düzenli dış denetimlere tabi olmasını gerektiren ISO 13485:2016 standardı, eksiksiz parti izlenebilirliği ve tedarikçilerin dikkatli bir şekilde incelenmesini içerir.

İn vitro veya in vivo kullanıma yönelik tüm ürünler CE işaretlidir. Tüm in vitro ürünler, genel laboratuvar kullanımı için de uygundur.

Tüm kaplarımız, onaylı tedarikçilerin bileşenleri kullanılarak, saf polimerlerden elde edilen gıda sınıfı plastiklerden yapılmıştır.

MEDFOR Sık Sorulan Sorular