SHERWOOD SCIENTIFIC Açıklama


Sherwood Scientific Ltd birçok sanayi, eğitim ve araştırma uygulamaları ile bir dizi bilimsel alet ve cihaz üreten bir Geliştirme ve Üretim şirketidir.

İngiltere nin mükemmellik merkezi Cambridge de bulunan bilim ve teknolojinin her alanında çok geniş bir uzman ağıyla çalışıyoruz.

Eğitim ve laboratuar tesisleri ile tam donanımlı modern tesislerde distribütörlerimize ürün eğitim kursları sunuyoruz. 

Ürünlerimiz dünya çapında satılmaktadır ve müşterilerimizi sektördeki en geniş Distribütör ağlarından biriyle destekliyoruz.

Kendi ürünlerimizi üretmenin yanı sıra, kendi deneyimlerimizi kullanarak ve kapsamlı temaslarımızı kullanarak birçok analitik ölçüm ve proses kontrolü alanında özel danışmanlık projeleri gerçekleştirebiliyoruz.

SHERWOOD SCIENTIFIC Sık Sorulan Sorular

BlueNotes nedir?

BlueNotes, Alev Fotometre serimizi bir Windows PC den kontrol etmek için kullanılabilen özel yazılım paketimizdir. Şu anda üç sürüm var,

i) M410* Alev Fotometrelerimiz için BlueNotes 410,

ii) M420 serimiz** Alev Fotometreleri için BlueNotes 420 ve,

iii) 21 CFR Bölüm 11 ve benzeri düzenlemelere uyulmasını gerektiren bir ortamda çalıştırılan 420 serisi cihazlar için düzenlenmiş BlueNotes 420.

(* – aşağıdaki SSS 3 e bakın) (** M420 serisi Alev Fotometreleri: M420, M425 ve M420C ler)

Yazılım gereksinimleri ve uyumluluk nedir?
  • BlueNotes 420 ve Düzenlenmiş BlueNotes 420, Windows 7 veya üstünü gerektirir. BlueNotes 410, Windows XP veya sonraki sürümlerinde çalışır. PC, alev fotometresine bağlanmak için bir seri bağlantı ve ayrıca bir USB - RS-232 adaptörünün de kullanılabileceği (ayrıca sağlanır) isteğe bağlı otomatik örnekleyici aksesuarı için bir seri bağlantı gerektirir.