STEELCO - Labor İldam

Müşteri geri bildirimlerinden hareket eden Steelco, enfeksiyon kontrol güvenliğini en üst düzeye çıkaran, süreçleri optimize eden ve maliyetleri en aza indiren çözümler geliştiriyor, üretiyor ve tedarik ediyor. İnovasyona odaklanmamız, otomasyon gibi alanlarda lider olmamızı sağladı, Steelco ürünlerini kullananların verimliliğini ve çalışma ortamını geliştirdi.

İster tek bir küçük makineyi değiştirmek isteyin, ister bilimsel veya araştırma laboratuvarınızı tasarlama ve donatma konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, Steelco ve fabrikada eğitilmiş bayileri, sizin için çalışan en iyi kararı vermenize ve ardından her yolun adımı. Steelco, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş ürün çözümleri ve proje yönetimi desteği sağlar. Steelco yıkama sistemleri, standart ürünlerde onaylanmış sonuçlar ve özelleştirilmiş makinelerde patentli teknik çözümler sunar.

Steelco ekipmanı, ergonomi, güvenlik, üretkenlik, otomasyon, yüksek verim, kullanılabilirlik, güvenilirlik, izlenebilirlik, alerjen koruması, operatör güvenliği, kalite tasarımı, enerji tasarrufu yeteneklerinin özünü özetlemektedir.