TELSTAR Açıklama


Laboratuvar alanında Telstarın odak noktası Yaşam ve Sağlık Bilimleri ile ilgili sektörlerde AR-GE, kalite kontrol ve analiz için ekipman tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrasıdır. Telstar, biyolojik güvenlik kabinleri, laminer akış kabinleri yelpazesi sunmaktadır.

Telstarın çözümleri, çalışma ortamının özelliklerine ve üretim gereksinimlerine uyarlanmış ergonomi alanındaki en son gelişmeleri içeren verimlilik ve eko-tasarım teknolojisini birleştiriyor. Şirket içi teknolojiler ile tasarlanan ve üretilen Laboratuvar ve Ar-Ge merkezleri için Telstar ekipmanlarının güç tüketimini, alanı optimize etmesini, bakım maliyetlerinden tasarruf etmesini, daha yüksek performans ve verimliliğe yatırım yapması ve daha iyi ergonomik tasarımla üretken olması kanıtlanmıştır.

Ürün grupları:

Biyolojik Güvenlik Kabinleri

·         Class II  Mikrobiyolojik Güvenlik Kabini

·         Class III Mikrobiyolojik Güvenlik Kabini

Laminer Hava Akış Kabinleri

·         Yatay Laminer Hava Akışı Kabini 

·         Dikey Laminer Hava Akış Kabini

Web sitesihttps://www.telstar.com/lab-hospitals-equipment/ 

TELSTAR Sık Sorulan Sorular

Bir biyolojik etkenin risk grubu, bir laboratuvarın biyogüvenlik düzeyiyle doğrudan örtüşüyor mu?

 

DSÖ Laboratuvar Biyogüvenliği El Kitabı 4. Baskısına göre, belirli bir senaryonun gerçek riski, yalnızca ele alınan ajandan değil, aynı zamanda gerçekleştirilen prosedürden ve laboratuvar faaliyetine katılan laboratuvar personelinin yetkinliğinden de etkilenir.