UVITEC - Labor İldam

22 yıldan uzun bir süre önce Avrupa biyoteknoloji manzarasının kalbinde kurulan Uvitec Ltd., Cambridge, İngiltere merkezli ve Avrupadaki birçok ofis ve üretim tesisini kapsayan lider bir moleküler biyoloji görüntüleme sistemleri üreticisidir. 70in üzerinde ülkede satış yapan Uvitec görüntüleme çözümleri, dünya çapında 80.000 den fazla bilim adamı tarafından kullanılmaktadır ve tüm büyük araştırma merkezleri ve bilim enstitüleri arasında ünlüdür.

En gelişmiş kamera teknolojisi ve optik yenilikler sayesinde Chemiluminescence ve Spectral Fluorescence dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için görüntüleme ve dokümantasyon sistemlerinin öncülüğünde kalmak. Sektör uzmanlarına güvenebilecekleri ve güvenebilecekleri veriler sağlamak için tasarlanan duyarlılık, çözünürlük ve sağlamlık ürün geliştirme çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır.

Kullanıcıyı akılda tutarak, kullanıcı dostu ürünler, optimum donanım / yazılım entegrasyonu ve araştırma düzeyinde veriler sunmak için çalışıyoruz. Görüntüleyicilerimiz tamamen otomatiktir, rakipsiz kullanım kolaylığı ve daha sorunsuz iş akışı sunar. Kameralarımızın tescilli optikleri ve özel lensleri femtogram düzeyinde algılama sağlar. Yazılımımız sınırsız kullanıcı için lisanssız bir yazılımdır. Dahası da var: Görüntüleyicilerimiz artık tamamen yükseltilebilir modüller ve tak ve çalıştır teknolojisiyle övünerek uygulamalarınızın gereksinimleriyle birlikte genişleme yeteneğine sahip.

Web Sitesi: https://www.uvitec.co.uk/